Psycholog

mgr Agnieszka Auguścik


Umów się na wizytę

GODZINY PRZYJĘĆ


Poniedziałek
Nieczynne
Wtorek
16:00 – 21:00
Środa
16:00 – 21:00
Czwartek
16:00 – 21:00
Piątek
Nieczynne
Sobota
9:00 – 14:00
Niedziela
NieczynneZapewne oprócz podstawowych wyznaczników w prowadzonych przeze mnie terapiach, interesuję Cię moje doświadczenie i wykształcenie, aby w pełni mieć możliwość otworzyć się , zaufać, nabrać motywacji i zacząć wprowadzać plany w czyny.

Zatem, Szukasz zmiany w życiu? Potrzebujesz wsparcia, aktywnego słuchacza? Osoby która nie oceni i doradzi lecz wyznaczy i zarysuje kierunek, w którym odnajdziesz  Siebie i docenisz swoje „JA”, Potrzebujesz pomocy psychologicznej?, A może Twój związek przechodzi trudne momenty i pragniesz zachęcić partnera do rozmowy na określony temat?

Martwisz się o stanowisko w pracy, chcesz ją zmienić ? A może masz dość szefa, współpracowników i od dłuższego czasu planujesz ją zmienić, ale brak Ci motywacji, kluczowego zdecydowania?

Dobrze trafiłeś/aś!

Jestem psychologiem o ukończonej specjalności: psychologii społecznej. Ukończyłam w tym zakresie studia jednolite pięcioletnie magisterskie, Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego, Instytut Psychologii oraz studia podyplomowe z zakresu Terapii Par i Małżeństw w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikację poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach organizowanych dla Psychologów, Lekarzy i Psychoterapeutów.

Pracuję głównie w podejściu systemowym lecz metody pracy zawsze dostosowuję indywidualnie do potrzeb i oczekiwań swoich klientów i podopiecznych. Liczy się dla mnie spotkanie z człowiekiem, na to szczególnie nastawiam się wobec psychoterapii.

Do tej pory jako psycholog pracowałam w Jednostce Wojskowej 12. Batalionu Dowodzenia Ułanów Podolskich w Szczecinie, prowadziłam warsztaty tematyczne, stworzyłam autorskie narzędzie psychometryczne do określenia korelacji pomiędzy stresem zawodowym a odczuwaniem satysfakcji zawodowej w miejscu pracy. Badania dotyczyły osób pracujących w służbie mundurowej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Odbyłam roczny staż zawodowy w Szkołach Podstawowych, gdzie zajmowałam się badaniem gotowości szkolnej oddziałów klas zerowych. Obecnie pracuję w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Szczecinie.

Dodatkowo prowadzę indywidualną praktykę zawodową. Specjalizuję się w zagadnieniach z psychologii społecznej, przede wszystkim terapią długoterminową, terapią par i małżeństw, dobrostanem psychicznym, szeroko pojętym stresem, wypaleniem zawodowym, satysfakcją zawodową.

Aktualnie Wykładowca Akademicki i Trener w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.


Jak postrzegają moją pracę moi Klienci?

WYBRANE REFERENCJE


Praca z Panią psycholog pozwoliła mi na przezwyciężenie trudności emocjonalnych, z którymi zmagałam się od dawna. Podejście Pani Agniszki było empatyczne i profesjonalne, a terapia dopasowana do moich indywidualnych potrzeb.


Anna


Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy i polecam tego psychologa wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi. Dzięki wsparciu Pani psycholog udało mi się znaleźć drogę do rozwiązania moich problemów emocjonalnych.


Katarzyna M.


Jak najbardziej polecam wizyty u Pani Agnieszki. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Po kilku wizytach czuję, że mój stan emocjonalny znacznie się poprawił. Terapia pozwoliła mi na zrozumienie moich problemów i radzenie sobie z nimi w sposób, który był dla mnie bardziej efektywny i satysfakcjonujący.


Jakub


Jeśli potrzebujesz poradnictwa psychologicznego

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

agnieszka-auguscik-footer

Gabinet psychologiczny mgr Agnieszka Auguścik świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu pomocy psychologicznej. W ofercie znajduje się poradnictwo psychologiczne, terapia długoterminowa, terapia par i małżeństw, pomoc w zakresie wypalenia zawodowego, satysfakcja zawodowa, dobrostan psychiczny. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, tak jak dopasowany do niego system pomocowy: narzędzia psychometryczne i program wsparcia.

Psycholog Agnieszka Auguścik 2023